Co doplnit k reflexní terapii

Už když jsem začala studovat reflexní terapii a číst knihy pana Ing. Janči, tak jsem vnímala skvělé propojení reflexky s bylinkami nebo dalšími metodami alternativní medicíny, hlavně s homeopatií a aromaterapií. I o doplňování vitamínů a minerálů napsal pan Janča samostatnou publikaci, proto se stal zinek, vit A a vit D stálicí v doporučování mým klientům.

A protože jsem jim dost často radila nejrůznější bylinky, čaje, vitamíny, tak si je chtěli kupovat a pro jejich pohodlí i nedostupnost v běžné lékárně jsem je začala nabízet přímo ve svém studiu.

Ale byla to cesta postupná, protože jsem hledala takové receptury a zároveň takového výrobce nebo distributora, které by vyhovovaly zase mně. Několik let jsem pracovala s bylinkami firmy Jukl. Ty mohu za sebe vřele doporučit. Přála jsem si však ucelený sortiment a hlavně i porcované čaje a moderní design, proto mi do oka padla firma Serafin. Ta má kromě homeopatický bylinných tinktur také pupenové tinktury a jejich směsi, širokou škálu bylinných a minerální kapslí, vynikající čaje a úžasné obrázky na lahvičkách, které podle mě dělají půl účinku :).

Navíc od loňska přišli s možností vytvořit slevové kupóny pro naše zákazníky, tak jsme moc rádi, že vám můžeme zprostředkovat slevu 5% na celý sortiment kromě již zlevněných andělských kúr. Stačí do objednávky zadat kód LAVENDU5. Sleva sčítá i pokud probíhá jiná akce.