Časté otázky a samoošetření

Když jsem tvořila tento kurz, tak záměr byl především představit tuto metodu široké veřejnosti i profesionálům a popsat ji tak, aby ji mohli začít sami zkoušet a praktikovat. 

Jsem potěšená, že tohle se povedlo, ale také vnímám, že úsporný formát kurzu může vést k nejasnostem. Proto jsem dotočila videa s vysvětlením nejčastějších dotazů, které od vás chodí. Je možné, že časem budou přibývat další, abyste mohli metodu co nejvíce poznat a využít.

Velmi častý dotaz je také na Osvědčení nebo certifikát. V současné chvíli na tento kurz neposkytujeme. Je to z toho důvodu, že cítím vnitřní odpovědnost za to, pod co se podepisuji, a přemýšlím o nejlepším způsobu, jak si ověřit, že absolvent chápe nejen teorii a zvládá i praxi. To všechno s sebou nese přípravu detailnější teorie a zřejmě i nové video, systém ověřování znalostí a vydávání Osvědčení a certifikátů. 

Všechno bude, ale je to celkem náročné, a proto se takový kurz bude pohybovat i v jiných cenových relacích. Jako absolventům tohoto minikurzu jsme vám ale velmi zavázáni za zpětnou vazbu, díky které můžeme naše kurzy vylepšovat. Můžete se tedy těšit na zcela neveřejné a velmi přívětivé podmínky na dokoupení rozšíření kurzu.

3 nejčastější dotazy ke kurzu

V následujícím videu odpovídám na dotazy, které se opakovaly nejčastěji.

  1. Je směr masáže správný? (začátek 1:50)
  2. Lze masáž zkrátit? (5:00)
  3. Samoošetření (9:00)

Jak postupovat při reflexním ošetření lymfatického systému?

Některé z vás zmátlo, že ve videu s masáží ošetřuji jen levou nohu. Je to důvodu zkrácení videa. Celá masáž je samozřejmě souměrná. A střídá se levá a pravá noha.

Samoošetření – kompletní návod včetně přecházení z nohy na nohu

Samoošetření možné je, ale je limitováno ne úplně příjemnou polohou a tím, že se při masáži tolik neuvolníme. Jako první pomoc je ale skvělé a často ho používám, když mám pocit přetížených rukou, nohou i při bolesti zad.

Přidat komentář

Zde můžete položit otázku.